Puzzle Cars 3 SuperPack 4 v 1 Educa 2x domino, puzzle, pexeso

Popis produktu

Dětské puzzle SuperPack Cars je úžasná sada her vhodná pro děti od 3 let. Je inspirovaná slavnou animovanou pohádkou Cars 3 (Auta), kterou zná jistě každé dítě. Je to skvělá sada plná zábavy pro celou rodinu nebo přátele. Obsahuje čtyři hry v jednom: 2x puzzle, pexeso a domino. Obrázky puzzle mají 2x25 dílků. Sada puzzle, pexesa a domina poskytuje kopec zábavy a vzrušení v každé hře. Obrázky ve hře jsou velmi kvalitní a plné barev.

Dětské puzzle jsou skvělou logickou hrou na rozvíjení paměťových schopností, představivosti a zároveň je to zábavná forma jak strávit nejen dlouhé zimní večery. Navíc po sestavení se dají puzzle slepit a pověsit na zeď, či nástěnku jako pěkný obrázek nebo znovu rozložit a uložit do krabičky. Pexeso je nadčasová hra, která děti zabaví na dlouhou dobu. Hrou s pexesem a dominem si děti trénují vizuální paměť.

Educa je španělská společnost specializující se na výrobu logických hraček, vzdělávacích her či puzzle. SuperPack Cars je kvalitní evropský výrobek splňující všechny bezpečnostní a kvalitativní kritéria. Hry jsou vhodné pro všechny děti od 3 let. Puzzle, domino a pexeso s animovaným motivem Auta je výborným tipem na dárek pro chlapce i holčičky se zálibou ve skládání puzzle a hraní společenských her.

Doprava nad 49€
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodSpain
Rozměry balení41*29*6 cm
Balení v kartonu A / NAno
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné