Puzzle Captain America: Občanská válka Educa 2x500 dílů od 11 let

Popis produktu

Puzzle Captain America jsou puzzle pro děti ale i komiksových nadšenců od španělského výrobce Educa s motivem postav z komiksu Kapitán Amerika. Balení puzzle obsahuje 2x500 dílků. Puzzle Kapitán Amerika: Občanská válka jsou vhodné od 11 do 99 let. Motivem těchto puzzle jsou kreslené obrázky z komiksu Captain America: Civil War. Na prvním puzzle je vyobrazen Captain America a na druhém Iron Man, oba v doprovodu Avenger. Komiks Captain America je oblíbený zejména u chlapců, kteří milují čtení komiksů, komiksové filmy či pohádky. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný, odolný. Puzzle po sestavení vytvoří detailní a celistvý obrázek. Velikost obrázku po sestavení je 48*34 cm.

Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi co nejjednodušší. Puzzle pro děti a sběratele je možné rozložit a po nějakém čase opět poskládat, nebo jejich slepit speciálním lepidlem Fix puzzle, zarámovat a pověsit například na stěnu dětského pokoje namísto plakátu. Takto vlastnoručně zhotovený obrázek zkrášlí každý dětský pokoj. Skládání puzzle je velmi oblíbená činnost, pro jednotlivce nebo pro celou rodinu, a je populární po celém světě. Vhodně rozvíjí dětskou fantazii, představivost a manuální zručnost a pěstuje se jí smysl pro detail a zvyšuje koncentraci. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Puzzle Captain America splňují bezpečnostní standardy Evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. Tyto puzzle se výborně hodí i jako dárek pro sběratele předmětů s komiksovým motivem Captain America. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 11 let
PůvodSpain
Rozměry produktu48*34 cm
Rozměry balení37*27*5,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků1000
Poznámka+ Fix Puzzle lepidlo
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...