Dřevěné puzzle lidské tělo Body Puzzle with Wooden Box Eichhorn 18 dílů v boxu od 24 měsíců

Popis produktu

Dřevěné puzzle lidské tělo Body Puzzle with Wooden Box od německé značky Eichhorn překvapí a potěší všechny děti od 24 měsíců, které se chtějí naučit více o lidském těle. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního a odolného lipového dřeva s jemným povrchem, vytvoří tak v pokojíčku útulnou atmosféru. V praktickém dřevěném boxu se skrývá 18 dílků puzzle s různými částmi lidského těla, které se dítě učí správně spojit. Dřevěný box má rozměry 24*12 cm, takže se v něm dají puzzle snadno přenášet.

Dřevěné hračky jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jeho mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Puzzle z dřeva umožňují dětem poznávat jednotlivé části lidského těla jednoduchou a zábavnou formou. Při skládání si zlepšují jemnou motoriku, prostorové vidění, učí se trpělivosti a koncentrují se na detaily. Klasické dřevěné hračky jsou stále populárnější a díky prvotřídnímu materiálu vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy, hračky splňují i přísná kritéria kvality, jsou bezpečné pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu24*12 cm
Hmotnost434 g
Dílky puzzle18
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.