Puzzle Baby Bodies Educa 4x3 dílky 4obrázkové od 24 měsíců

Popis produktu

Puzzle Baby Bodies pro nejmenší děti od 24 měsíců jsou tlustší puzzle s obrázky postaviček od španělského výrobce Educa. Balení puzzle obsahuje dohromady 12 dílků, ze kterých se dají poskládat 4 postavičky - každá ze tří dílků puzzle. Postavičky mají odlišný styl a barevné provedení, jako například superhrdina nebo zdravotní sestra, a jednotlivé dílky se dají kombinovat, takže dítě může poskládat buď celistvou postavu, nebo vytvořit nové, směšné postavičky. Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi pro malé děti co nejjednodušší. 

Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je pevný a odolný. Stejně také splňují bezpečnostní standardy evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice. Skládání puzzle Baby Bodies pomáhá dětem již od předškolního věku rozlišovat části těla jako hlavu, trup a nohy a umět je pojmenovat. Děti se spolu s rodiči zábavnou formou učí základní věci a připravují se na základní školu.

Puzzle Baby Bodies také rozvíjí dětskou fantazii, představivost a manuální zručnost a hrou s nimi se pěstuje smysl pro detail a koncentrace. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her pro děti i dospělé. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodSpain
Rozměry balení31,5*21,5*4,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků12
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné