Puzzle The Avengers Educa 1000 dílků a Fix lepidlo od 11 let

Popis produktu

Balení puzzle pro děti i dospělé The Avengers potěší každého nadšeného vyznavače puzzle. Motiv puzzle tvoří obrázek 6 superhrdinů z oblíbeného filmu The Avengers - Mstitelé. Balení těchto puzzle obsahuje 1 000 dílků. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a po sestavení tvoří jeden obrázek. Součástí balení je i speciální Fix puzzle lepidlo, díky kterému si můžete sestavené puzzle pověsit na zeď jako obrázek.

Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Skládání puzzle je výborným způsobem jak trávit volný čas spolu se svou rodinou. Puzzle rozvíjejí představivost a zlepšují koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti i dospělé od 11 let. Celková velikost obrázku po sestavení je 48*34 cm. S jednotlivými dílky puzzle se snadno manipuluje. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 11 let
Rozměry produktu68*48 cm
Rozměry balení37*27*6 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle1000
Note+ Fix Puzzle
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.