Puzzle Autumn in the Dolomites Educa 2000 dílků a Fix lepidlo

Popis produktu

Puzzle pro děti a dospělé s motivem Autumn in the Dolomites potěší náročné vyznavače puzzle obrázkem s přírodní scenérií Dolomitů. Balení těchto puzzle obsahuje 2000 dílků. Puzzle po sestavení tvoří jeden obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti i dospělé. Součástí balení je také Fix lepidlo, díky kterému si puzzle po poskládání můžete slepit a pověsit na zeď jako obrázek.

Puzzle lze po poskládání opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Skládání puzzle je zábavná činnost, kterou může spolu vykonávat i celá rodina nebo parta přátel. Puzzle jsou populární po celém světě a příznivě působí na představivost a koncentraci, podporují kreativitu a logické myšlení. Puzzle jsou vhodné pro děti i dospělé od 14 let. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Rozměry puzzle jsou 96*68 cm.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her – nabízí spoustu krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší kolekci. S puzzle Educa se už víc nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle, které mají příslušné označení na krabici. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

Věkod 14 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu96*68 cm
Rozměry balení43*30*6 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle2000
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.