Puzzle Adele, Ketto Educa 500 dílů od 11 let

Popis produktu

Puzzle s designem Adele od Ketto Boutique jsou puzzle pro děti od španělského výrobce Educa s motivem kreslených postaviček na styl Ketty. Balení puzzle obsahuje 500 dílků. Puzzle Adele od Ketty jsou vhodné pro děti od 11 let. Motivem těchto puzzle je obrázek dvou kreslených postaviček, které spolu se svými milými zvířátky čekají na autobusové zastávce. Ketty designy začala tvořit studentka grafického designu a vizuálního umění Julie St-Onge-Drouin malováním na keramiku a brzy se staly velmi populárními.

Postavička a designy Ketto jsou oblíbené zejména u dívek, které milují pěkné a pestrobarevné designy na různých doplňcích. V současnosti Ketty vyrábí dárkové pohlednice, magnetky, tašky či různé dekorační věci vhodné zejména pro mladé dámy. Pokud takovou doma máte, tyto puzzle si určitě zamiluje. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný, odolný. Puzzle po sestavení vytvoří detailní a celistvý obrázek. Velikost obrázku po sestavení je 48*34 cm. Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi co nejjednodušší.

Puzzle pro děti a sběratele je možné rozložit a po nějakém čase opět poskládat, nebo jejich slepit speciálním lepidlem Fix puzzle, zarámovat a pověsit například na stěnu dětského pokoje. Takto vlastnoručně zhotovený obrázek zkrášlí každý pokoj mladé dámy. Skládání puzzle je velmi oblíbená činnost, pro jednotlivce nebo pro celou rodinu, a je populární po celém světě. Vhodně rozvíjí dětskou fantazii, představivost a manuální zručnost a pěstuje se jí smysl pro detail a zvyšuje koncentrace. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Puzzle Ketty Adele splňují bezpečnostní standardy Evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. Tyto puzzle se výborně hodí i jako dárek milovnice kreslených motivů Ketty. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 11 let
PůvodSpain
Rozměry produktu48*34 cm
Rozměry balení33,5*23,5*4,5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle500
Note+ Fix Puzzle lepidlo
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...