Puzzle A Moment alone Educa 3000 dílků od 11 let

Popis produktu

Puzzle pro děti i dospělé s motivem obrazu A Moment alone potěší všechny milovníky puzzle a zabaví je na dlouhou dobu. Balení puzzle obsahuje 3000 dílků a jeho skládání si užijí i největší experti na skládání puzzle. Puzzle pro děti i dospělé po sestavení tvoří jeden obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti i dospělé. Motiv obrázku na těchto puzzle představuje bohatě zdobený pokoj.

Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. Obrázek je ve velmi dobré kvalitě, krásném provedení, s jasnými a autentickými barvami. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 11 let. Velikost obrázku po sestavení je 120*85 cm, puzzle jsou větších rozměrů. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkarodina
VěkOd 11 let
PůvodSpain
Rozměry produktu120*85 cm
Rozměry balení46*32*6 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků3000
Poznámka+ Fix Puzzle
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné