Puzzle dobrodružství 3D Mořské princezny Educa od 4 let

Popis produktu

3D Puzzle s motivem Mořské princezny od španělského výrobce Educa jsou vhodným dárkem pro všechny děti a zejména holčičky od 4 let. Nadčasové puzzle zobrazují nádherný výjev z mořského království, ve kterém žijí princezny, obklopené různými mořskými tvory. Děti zaujmou tyto puzzle na první pohled, snadno a rychle se skládají. Po sestavení puzzle si budou děti vyprávět různé příhody a dobrodružství, které mohou princezny zažít v mořských hlubinách, a tak si budou rozvíjet svou fantazii a představivost. Zabaví se tak s nimi několik dětí, kamarádi i sourozenci, zlepší si jemnou motoriku a koncentraci.

Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Skládání puzzle je zábavná činnost, kterou může spolu vykonávat i celá rodina nebo parta přátel. Puzzle jsou populární po celém světě a příznivě působí na představivost a koncentraci. Děti se s nimi kdykoliv zabaví, zejména během zimních večerů. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu – jsou pro děti bezpečné. Rozměry puzzle jsou 32*22*5 cm. Výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 4 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu32*22*5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.