Puzzle dinosaurus Pteranodon 3D Creature Educa délka 44 cm 43 dílů od 6 let

Popis produktu

Puzzle dinosaurus Pteranodon 3D Creature představuje vynikající dárek pro všechny chlapce a dívky od 6 let se zálibou ve skládání puzzle. Balení puzzle obsahuje kvalitní sadu 43 dílků, pomocí kterých dokážou chlapci a dívky sestavit 3D model Pteranodona, který ozdobí každý dětský pokojíček. Nadčasové 3D puzzle připraví dětem spoustu radostných chvil při skládání realistického dinosaura, přičemž si je mohou poskládat i dospělí, kteří sbírají figurky s prehistorickými tvory. Délka sestaveného dinosaura je 44 cm.

Skládání puzzle představuje výborný způsob, jak můžete strávit svůj volný čas. Puzzle mohou skládat jak jednotlivci, tak celá rodina. Při skládání si děti odpočinou, zlepšují si koncentraci a cit pro detail. Manipulací s drobnými díly si zároveň zlepšují i jemnou motoriku, krásné barvy na jednotlivých dílcích rozvíjí dětskou fantazii a představivost. Chlapci i dívky po každém úspěšném poskládání puzzle získávají sebedůvěru ve vlastní schopnosti.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her – nabízí množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší kolekci. Dlouholeté zkušenosti při výrobě puzzle zaručí, že se k vám dostane produkt nejvyšší kvality. Educa vyrábí také různé logické hry a hračky nejen pro produkty v kategorii 3D puzzle.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodŠpanělsko
Celková délka44 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle43
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.