Puzzle Santoro Gorjuss Nice to see you Educa 300 dílků od 11 let

Popis produktu

Puzzle pro děti a dospělé s motivem oblíbených módních panenek Gorjuss Nice to see you. Motiv těchto puzzle tvoří pěkný obrázek s motivem mořské víly, takže jsou puzzle vhodné zejména pro dívky. Balení puzzle obsahuje 300 dílků. Puzzle po sestavení tvoří jeden obrázek o velikosti 40*28 cm. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti i dospělé.

Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Skládání puzzle je zábavná činnost, kterou může spolu vykonávat i celá rodina nebo parta přátel. Puzzle jsou populární po celém světě a příznivě působí na představivost a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 11 let. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 11 let
PůvodSpain
Rozměry produktu40*28 cm
Rozměry balení32*22*5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků300
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...