Puzzle Zvířátka Black Eyed Friends Selfie Educa 300 dílků od 11 let

Popis produktu

Puzzle pro děti i dospělé s motivem Black Eyed Friends self má spolu 300 kusů dílků s většími rozměry pro snadnější manipulaci a přehlednost. Motivem těchto puzzle je self obrázek krásných zvířátek, která si udělala společnou fotku. Puzzle jsou určeny pro všechny milovníky přírody a zvířat. Puzzle pro děti i dospělé jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci a jednodušší skládání. Složené puzzle pro děti i dospělé je možné rozložit a poskládat je po nějakém čase opět, nebo je zalít speciálním lepidlem Fix Puzzle (není součástí balení), zarámovat a dekorovat jím například stěny vašeho příbytku. 

Při skládání puzzle výborně relaxujete, protože se soustředíte jen na detaily vašeho motivu. Skládání puzzle je výbornou formou aktivního trávení volného času, které můžete absolvovat i s celou rodinou. Skládání zlepšuje paměť, tříbí představivost, rozvíjí fantazii a zvyšuje koncentraci. Puzzle španělské výroby Educa mají vysoce kvalitní zpracování, které splní i potřeby náročného nadšence skládaček puzzle. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 11 let. Velikost obrázku po sestavení je 68*48 cm.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 11 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu68*48 cm
Rozměry balení37*27*6 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle300
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.