Puzzle Masha and the bear Educa 2 x 20 dílků od 4 let

Popis produktu

Dětské puzzle s pohádkovým motivem Máša a Medvěd je nádherným dárkem pro všechny děti již od 4 let. Motiv těchto puzzle je ze známé ruské pohádky, kterou si oblíbily děti po celém světě. Balení puzzle obsahuje 2 x 20 dílků. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný, odolný a puzzle po sestavení vytvoří detailní a celistvý obrázek. Velikost obrázku po sestavení je 28 x 20 cm. Dva obrázky jsou tvořeny každý po 20 dílcích. Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi co nejjednodušší.

Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice. Skládání puzzle je velmi oblíbená činnost, pro jednotlivce nebo pro celou rodinu, a je populární po celém světě. Vhodně rozvíjí dětskou fantazii, představivost a manuální zručnost a pěstuje se jí smysl pro detail a koncentrace. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Puzzle splňují bezpečnostní standardy Evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 999 kč zdarma

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 4 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu28*20 cm
Rozměry balení32*22*5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle2x 20
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.