Puzzle El Beso+La Virgen Gustav Klimt Educa 2 x 1000 dílů a Fix lepidlo od 11 let

Popis produktu

Puzzle pro děti a dospělé s uměleckým motivem El Beso + La Virgene  od španělského výrobce Educa jsou vynikajícím dárkem pro každého vyznavače puzzle a milovníka umění, který se pustí do skládání slavných maleb od rakouského malíře Gustava Klimta, významného představitele secese. Balení puzzle se nachází 2 x 1000 dílků, díky čemuž získáte 2 nádherné obrázky. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti i dospělé. Součástí balení je i speciální Fix puzzle lepidlo, díky kterému si můžete poskládané puzzle pověsit na zeď jako obrázek.

Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Skládání puzzle je zábavná činnost, kterou může spolu vykonávat i celá rodina nebo parta přátel. Puzzle jsou populární po celém světě a příznivě působí na představivost a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti i dospělé od 11 let. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Rozměr obrázku je 68*48 cm.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 11 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu68*48 cm
Rozměry balení43*30*6 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle2x 1000
Note+ Fix Puzzle
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.