Puzzle Dragon Ball Super Educa 2 x 100 dílků od 6 let

Popis produktu

Dětské puzzle s motivem populárního animovaného motivu Dragon Ball Super. Motiv těchto puzzle je z animovaného japonského filmu Dragon Ball Super, který znají všichni malí fanoušci animovaných a kreslených filmů. Puzzle po sestavení tvoří dva obrázky. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu. Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost i manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci.

Balení puzzle obsahuje 200 dílků – po 100 dílcích pro oba obrázky. Tyto puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbených pohádek. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Puzzle pro děti se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Puzzle jsou vhodné pro děti od 6 let. Velikost obrázku po sestavení je 40*28 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu40*28 cm
Rozměry balení32*22*5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle2x 100
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.