Pudr na obličej My Beauty Powder Compact Smoby se zrcátkem a světlem a stíny na oči

Popis produktu

Pudr na obličej My Beauty Powder Compact od francouzského výrobce Smoby je nádherná hračka pro všechny děti a zejména holčičky od 3 let, které se rády zkrášlují. Praktický otevíratelný pudr je vybaven zrcátkem s osvětlením a aplikátorem pro nanášení očních stínů. Kosmetická hračka neobsahuje skutečný pudr ani stíny, jedná se pouze o repliky. Pudr lze snadno sbalit na cesty, dívky si ho mohou vzít s sebou při cestování, na návštěvy ke kamarádkám či výlety. Je vyroben z kvalitního a pevného plastu se zaoblenými hranami, který je bezpečný pro hru dětí.

Dívky jej využijí při hře na profesi vizážistky či kosmetičky, mohou si otevřít vlastní zkrášlovací salon. Hravým způsobem objevují svět dospělých, učí se, k čemu slouží jednotlivé kosmetické doplňky a jak se správně používají. Rozvíjejí si komunikační a jazykové schopnosti, rychleji se socializují a získávají pocit zodpovědnosti. Manipulací s doplňky si zlepšují jemnou motoriku, soustředění a logické myšlení. Osvětlení funguje na 2 baterie typu LR03, které nejsou součástí balení. Rozměry produktu jsou 10*11*12 cm.

Francouzský Smoby je špičkový výrobce prvotřídních plastových hraček pro děti každého věku. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu10*11*12 cm
Celková výška12 cm
Hmotnost93 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.