Prolézačka s lezeckými stěnami 3patrová Frame Kraxxl BIG konfigurovatelná 248 dílů s otvorem pro házení míče nosnost 70 kg

Popis produktu

Prolézačka Frame Kraxxl od německého výrobce BIG potěší všechny chlapce a dívky od 3 do 7 let. Zahradní prolézačka Frame se vyznačuje extrémně pevnou a robustní konstrukcí, která umožňuje dětem lézt a šplhat na 3 výškových úrovních. Hravým způsobem si trénují obratnost a rovnováhu, naučí se při lezení využívat celé tělo, posilují si svaly na rukou a nohou. Prolézačka se skládá z pevných plastových tyčí, které nabízejí dětem bezpečný úchop. Součástí lezecké věže jsou také modré otvory, přes které lze přelézat a házet míč. Pro malé horolezce jsou připraveny i lezecké stěny s výčnělky v různých tvarech, na kterých si vyzkouší sílu úchopu.

Konfigurovatelnou prolézačku lze poskládat ve více variantách, sestává z 248 dílů a 2klipový systém umožňuje rodičům sestavit prolézačku bez jakýchkoli nástrojů. Součástí prolézačky jsou také uzemňovací U-háky, kterými se konstrukce fixuje do země a získá lepší stabilitu. Prolézačka v šedo-oranžovo-modrém provedení ozdobí každý dvůr a zahradu, její celkové rozměry jsou 144*140*140 cm. Maximální nosnost sportovní prolézačky je 70 kg, její montáž a přestavbu by měl provádět pouze dospělý. Povrch prolézačky je chráněn UV filtrem, díky čemuž si zachová svůj originální vzhled i po dlouhé době.

Míč na házení není součástí balení. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní, ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu144*140*140 cm
Rozměry balení67*29*60 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost26,1 kg
Nosnost70 kg
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.