Prolézačka Adventure Car Smoby s pískovištěm a skluzavkou dlouhou 150 cm od 24 měsíců

Popis produktu

Prolézačka Adventure Car je fantastická prolézačka ve tvaru auta, která v sobě ukrývá spoustu zábavy. Dětská prolézačka Smoby má v sobě elektronický volant, otevírací dvířka po stranách a 4 kola, díky čemuž vypadá jako opravdové auto. Svěží barvy: bílá, zelená, červená a šedá se krásně hodí do každé zahrady, na dvůr nebo terasu. Úžasným doplňkem tohoto moderního autíčka je skluzavka v zadní části. Skluzavka má otvor na vodu, proto se snadno může změnit na tobogan pro děti. Plocha na klouzání má délku 150 cm. Výška autíčka na hraní je 91 cm, šířka 68 cm a délka 233 cm.

Pod kapotou autíčka se ukrývá pískoviště, se kterým se každé dítko umí zabavit dlouhou dobu. Přes zadní kola auta se dá prolézat, což je další velmi oblíbená dětská hra. S dětskou prolézačkou si zahrají všechny děti od 2 let. Dětská prolézačka Adventure Car nabízí dětem široké spektrum her a spoustu možností na různé zábavné pohybové aktivity. V průběhu takových her si děti tříbí jemnou motoriku a pohybové dovednosti. Klouzáním na skluzavce se zabaví, ale zároveň i posilují svalstvo končetin. Hraním si na řidiče auta se rozvíjí dětská fantazie a kreativita. Multifunkční prolézačka pro děti je ideální hračka pro všechny děti, které milují hry na čerstvém vzduchu a nerady tráví čas nudou a nicneděláním.

Prolézačka v sobě obsahuje speciální anti UV filtr, který chrání barvy prolézačky před škodlivými účinky slunečního záření. To znamená, že prolézačka Smoby vydrží dlouhá léta zářivá a krásně barevná, přesně jako v první den. Hmotnost této hračky do zahrady je 15,90 kg, stojí tedy pevně a stabilně. Palubní deska vozu má otáčející se volant, který vydává různé zvuky. Elektronický volant funguje na 3x1,5V/AAA baterie. Prolézačka pro děti je vyrobena z pevných a odolných plastových materiálů. Má pevnou konstrukci a krásné zářivé barvy, které podněcují dětskou představivost. Dětská prolézačka ve tvaru autíčka je dostatečně velká na hru pro více dětí. Sedadlo autíčka je pohodlné a ergonomicky tvarované.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiály použité na prolézačce Smoby jsou velmi jemné a hladké k dětským ručkám. Plast je sametový na dotek. Má zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Které děťátko netouží po vlastním autíčku, skluzavce, toboganu či pískovišti? Smoby spojil všechny tyto zábavné hračky do jedné multifunkční hračky a nabízí vám ji v podobě prolézačky Adventure Car.

Vlastnosti

 • multifunkční hračka na dvůr či zahradu
 • elektronický volant v autíčku
 • pískoviště pod korbou auta
 • prolézačka přes kola auta
 • skluzavka s délkou 150 cm
 • skluzavka se zdá změnit na tobogan
 • vyrobena z kvalitního plastu
 • francouzský výrobek
 • anti UV filtr zaručí zářivé barvy na dlouhá léta
 • vhodná od 2 let
 • zahraje si na ní i několik dětí, je dostatečně prostorná
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu233*68*91 cm
Celková výška91 cm
Rozměry balení120*40*74 cm
Celková délka233 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost15,9 kg / 18,9 kg
Nosnost3 kids x 50 kg = 150 kg
Barvazelená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...