Přívěsný vozík BIG červený k odrážedlům BIG New&Classic&Neo&Next&Scooter od 12 měsíců

Popis produktu

Přívěsný vozík BIG Bobby Trailer je možno kombinovat se všemi odrážedly BIG Bobby Cars – New, Classic, Scooter, Neo a Next. Červený oválný přívěsný vozík od 12 měsíců má velké rozměry 49*29*21 cm a nosnost až 25 kg. Díky robustní konstrukci a vysoké nosnosti, může dítě v přívěsném vozíku odvézt mamince nákup z obchodu, přivézt písek, nebo vozit svého čtyřnohého přítele. Oválný vozík je možné kolmo postavit, čímž se z něj vysype náklad. Vozík se k odrážedlu upevňuje pomocí jisticího čepu. Měkká kolečka zajišťují tichou a konfortu jízdu.

Jasná červená barva dětského přívěsného vozíku je chráněna UV stabilizátory, aby ji slunce časem nezničilo. Použité, zdravotní neškodné materiály jsou recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Aplikované výrobní technologie garantují vysokou stabilitu přívěsného vozíku Bobby Trailer a jeho bezpečnost vůči dětem. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů.

Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu49*29*21 cm
Celková výška21 cm
Rozměry balení50*31*23 cm
Celková délka49 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,9 kg
Nosnost25 kg
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...