Přívěsný vozík BIG černý k odrážedlům BIG New&Classic&Neo&Next&Scooter od 12 měsíců

Popis produktu

Přívěsný vozík BIG Bobby Car Trailer je možné zkombinovat se všemi odrážedly značky BIG – New, Classic, Scooter, Neo a Next. Černý přívěsný vozík od 12 měsíců má velké rozměry 50*32*24 cm a nosnost až 25 kg. Díky robustní konstrukci a vysoké nosnosti, může dítě v oblém přívěsném vozíku odvézt mamince nákup z obchodu, přivézt písek, nebo vozit svého čtyřnohého přítele. Přívěsný vozík je možné kolmo postavit, čímž se z něj vysype náklad. Vozík se k odrážedlu upevňuje pomocí jisticího čepu. Měkká kolečka zajišťují tichou a komfortní jízdu.

Černá barva dětského přívěsného vozíku je chráněna UV stabilizátory, aby ji slunce časem nezničilo. Použité, zdravotní neškodné materiály jsou recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Aplikované výrobní technologie garantují vysokou stabilitu přívěsného vozíku Bobby Car Trailer a jeho bezpečnost vůči dětem. Všechny hrany vozíku jsou oblé, čímž se minimalizuje riziko úrazu. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů.

Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu50*32*24 cm
Rozměry balení51*26*33 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,1 kg
Nosnost25 kg
Barvačerná
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.