Příprava mléka všeho druhu Milk Prep® White Grey Beaba 420 ml nerezové 22 °C/37 °C/48 °C šedé od 0 měsíců

Popis produktu

Příprava mléčka všeho druhu pro miminko už od narození nebyla nikdy jednodušší. Přístroj na přípravu mléka Milk Prep® z dílny francouzské značky Beaba je jedinečný a zejména praktický přístroj pro přípravu jakéhokoli mléka. Rychle a bez problémů díky němu miminkům připravíte sušené kojenecké mléko, mateřské mléko, ale například i mlíčko s čokoládovou příchutí či dokonce oblíbené chai latté pro starší.

Tento chytrý přístroj Milk Prep® v kombinaci šedé a bílé barvy má ​​kompaktní design a intuitivní ovládání. Využijete ho u dětí již od narození a nebudete si ho umět vynachválit. Díky integrovanému mixéru je teplota nápoje kontrolována a nutriční vlastnosti mateřského mléka jsou zachovány. Přístroj pro přípravu mléka nápoj nejen ohřeje, ale zároveň důkladně rozmíchá všechny hrudky, které by vznikly při ručním míchání. Děti si díky tomu budou moci vychutnat dokonale promíchané teplé mlíčko bez nepříjemných hrudek.

Velkou výhodou tohoto přístroje je možnost nastavení teploty do 3 poloh a je jen na vás, jestli se rozhodnete mléko ohřát na teplotu 22 °C, 37 °C nebo 48 °C. Moderní a starostliví rodiče kromě těchto výhod jistě ocení nádobu na mléko s dvojitou stěnou vyrobenou z nerezavějící oceli a její objem 420 ml. Celý přístroj pro přípravu mléka Beaba Milk Prep® v originálním francouzském designu sestává z průhledného a perfektně těsnícího víčka, magnetického míchadla, ergonomické rukojeti, nádoby na mléko z nerezavějící oceli, topné části a tlačítek, kterými se přístroj ovládá. Nádobu na mléko a míchadlo s víčkem můžete mýt v myčce nádobí.

Oblíbená francouzská značka Beaba již od roku 1989 přináší do domácností s malými dětmi revoluční pomůcky od vařičů až po sluneční brýle pro děti. Designéři značky Beaba si dávají záležet na tom, aby byly jejich produkty nejvyšší kvality. Všechny produkty péče o děti jsou inovativní a zároveň jednoduché pro použití. Francouzský výrobce Beaba získal od začátku své působnosti množství ocenění od odborných porot, ale také od spokojených rodičů a stejný pocit přinese i vám a vašim dětem.

Vlastnosti

  • přístroj na přípravu mléka
  • možnost nastavení jednotné teploty
  • vhodný na sušené, mateřské mléko i chai latté
  • zabrání vytvoření hrudek
  • objem nádoby na mléko až 420 ml
  • atraktivní a moderní francouzský design
  • prvotřídní francouzská kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Objem L0.42
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.