Příprava mléka Bib'expresso Beaba Night Blue a ohřívač láhví do 30 sekund modrý od 0 měsíců

Popis produktu

Pro přípravu teplého mlíčka pro děti budete od nynějška potřebovat pouze jednu ruku, jednu láhev a 30 sekund! Přístroj na přípravu mléka a ohřívač láhví Beaba Bib'expresso® Night Blue je dokonalý pomocník do domácnosti s malým miminkem. Rychle a jednoduše vám pomůže připravit mléko kdykoliv během dne i noci. Tento šikovný pomocník na přípravu mléka Beaba v tmavěmodré barvě je velmi intuitivní a okamžitě usnadní váš život. Dokáže ohřát již připravené láhve s mlékem nebo zahřeje vodu na mléko, a to vše v rekordním čase!

Ideální pomocník

Manipulace s přístrojem na výrobu mléka Bib'expresso® od Beaba je velmi jednoduchá a zvládnete ji i s miminkem na rukou. Do zásobníku jednoduše nalijete vodu a stisknutím jednoho tlačítka ji ohřejete. Voda na přípravu mléka se zahřeje za krátkých 30 sekund na ideální teplotu 22 °C nebo 37 °C. Ohřívač na láhve se dá demontovat a přemístit, takže mléko pro miminko ohřejete kdekoliv. Přístroj Beaba Bib'expresso® čistěte mýdlovou vodou a vodní kámen odstraňujte pomocí čisticího prostředku Beaba nebo pomocí bílého vinného octa.

O Beaba

Oblíbená francouzská značka Beaba těší svými výrobky rodiny s dětmi již od roku 1989. Patentovaný systém výrobků Beaba přináší do domácností designově pěkné a kvalitní produkty, které splňují nejvyšší kritéria kvality. Široký výběr produktů značky Beaba oceňují spokojení rodiče, ale i odborné poroty. Ikonické výrobky Beaba jsou výsledkem společné práce šikovných designérů a jejich jediným cílem je uspokojit potřeby náročných rodičů.

Vlastnosti

  • přístroj na přípravu mléka
  • vhodný od narození
  • dá se ovládat jednou rukou
  • ohřívá vodu a láhve s mlékem
  • dosáhne teploty 22 °C a 37 °C za 30 sekund
  • moderní francouzský design
  • výrobek vysoké kvality
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu19*19*33 cm
Celková výška33 cm
Rozměry balení25*23*24 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost830 g
NoteBPA free
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.