Přilba Star Wars Mondo velikost 52–56 bíločerná

Popis produktu

Dětská přilba Star Wars od italského výrobce Mondo je úžasná přilba v bílo-černé barvě, která je vhodná pro chlapce od 3 let. Je to velmi spolehlivá ochranná pomůcka při různých dětských sportech a hrách. Přilba pro děti je lehká, pevná. Výhodou jsou větrací otvory a pohodlné nošení díky pevnému upevnění pod bradou. Motiv Star Wars upoutá každého chlapečka, bez svého stylového zařízení pro sport se nepohne ani na krok.

Dětská helma je nezbytná ochrana při jízdě na kole, bruslení, lyžování nebo při jiných sportech, kde si děti mohou zranit hlavu. Dodržování bezpečnostních pravidel je důležité hlavně u hravých a neposedných dětí, které mají rády zábavné hry a často nedbají na svou bezpečnost. V takovém případě bezpečnou hru zaručí jedině dětská ochranná přilba.

Mondo je italský výrobce, který vyrábí kvalitní produkty z gumy, pěny a PVC. Mondo je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů a filmů, mezi které patří i slavná filmová série Star Wars. Dětská přilba Star Wars nesmí chybět ve výbavě vašeho dítěte, protože je nejen moderní, ale i velmi bezpečná. Přichází v pěkné bíločerné barevné kombinaci.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Itálii
Rozměry produktu52/56 = M
Barvačernobílá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.