Přilba Star Wars Mondo velikost 52-56 bílo-modrá

Popis produktu

Mondo dětská helma Star Wars je úžasná helma s filmovým motivem, která je vhodná pro chlapce od 3 let. Je to velmi spolehlivá ochranná pomůcka při různých dětských sportech a hrách. Přilba pro děti je lehká, pevná. Výhodou jsou větrací otvory a pohodlné nošení díky pevnému upevnění pod bradou. Motiv Star Wars upoutá každého chlapečka, bez svého stylového zařízení pro sport se nepohne ani na krok.

Dětská helma je nezbytná ochrana při jízdě na kole, bruslení, lyžování nebo při jiných sportech, kde si děti mohou zranit hlavu. Dodržování bezpečnostních pravidel je důležité hlavně při hravých a neposedné dětech, které mají rády zábavné hry a často nedbají na svou bezpečnost. V takovém případě bezpečnou hru zaručí jedině dětská ochranná přilba.

Mondo je italský výrobce, který vyrábí kvalitní produkty z pryže, pěny a PVC. Mondo je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů a filmů, mezi které patří i slavná filmová série Star Wars. Dětská přilba Star Wars nesmí chybět ve výbavě vašeho dítěte, protože je nejen moderní, ale i velmi bezpečná. Přichází v pěkné bílo-modré barevné kombinaci.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Italy
Rozměry produktu52/56
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...