Přilba Mimoni Mondo velikost 52–56 bílo-žlutá

Popis produktu

Dětská přilba Minion Made (Mimoni) od italského výrobce Modno patří k nejlepším přilbám při hře a sportech na rekreační úrovni. Vděčí za to svému preciznímu zpracování, které podléhá těm nejpřísnějším bezpečnostním standardům Evropské Unie. Přilba je lehká, pevná, má větrací otvory, jednoduché upínání a pohodlně se nosí. Navíc přilba pro děti Mondo Minion Made pěkně vypadá.

Má motiv z oblíbené pohádky Despicable Me (Já, padouch) a krásnou bílou barvu, které zajisté zpříjemní vašemu dítěti povinnost nošení přilby. Velikost přilby je 52/56. Přilby pro děti jsou nezbytné bezpečnostní pomůcky při jízdě na kole, bruslení, lyžování a při mnoha jiných sportech, při kterých hrozí zvýšené riziko úrazu hlavy. Dodržování bezpečnostních zásad je obzvláště opodstatněné u dětí, které se v zápalu hry lehce zraní.

Hlavu, jako nejcitlivější část těla, je třeba v tomto případě ochránit před nárazy přilbou. Italský výrobce Mondo patří k předním výrobcům dětských hraček a produktů z PVC, kvalitních plastů a gumy a je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů či filmů nejen pro produkty v kategorii dětské přilby.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Itálii
Rozměry produktu52/56
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.