Přilba Hledá se Dory Mondo velikost 52-56 modro-žlutá

Popis produktu

Dětská přilba Finding Dory (Hledá se Dory) je krásná pohádková přilba, která je vhodná pro děti od 3 let. Je to velmi spolehlivá ochranná pomůcka při různých dětských sportech a hrách. Přilba pro děti je lehká a pevná. Výhodou jsou větrací otvory a pohodlné nošení díky pevnému upevnění pod bradou. Motiv Hledá se Dory bude zaručeně milovat každý chlapec či dívka a bez svého stylového zařízení pro sport se nepohne ani na krok. Má nastavitelnou velikost od 52 do 56 cm.

Dětská helma je nezbytná ochrana při jízdě na kole, bruslení, lyžování nebo při jiných sportech, kde si děti mohou zranit hlavu. Dodržování bezpečnostních pravidel je důležité hlavně při hravých a neposedných dětech, které mají rády zábavné hry a často nedbají na svoji bezpečnost. V takovém případě bezpečnou hru zaručí jedině dětská ochranná přilba.

Mondo je italský výrobce, který vyrábí kvalitní produkty z pryže, pěny a PVC. Mondo je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů a filmů, mezi které patří i pohádka o rybičce Dory, kterou znáte již z pohádky Hledá se Nemo. Tato dětská přilba nesmí chybět ve výbavě vašeho dítěte, protože je nejen moderní, ale i velmi bezpečná. Je laděná ve výrazné kombinaci modré a žluté.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Italy
Rozměry produktusize M=52/56
Rozměry balení20*13,5*37,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...