Přilba Frozen Mondo velikost 52–56 tyrkysovo-růžová

Popis produktu

Přilba Frozen Ledové království je úžasná helma s pohádkovým motivem, která je vhodná hlavně pro holčičky od 3 let. Je to velmi spolehlivá ochranná pomůcka při různých dětských sportech a hrách. Přilba pro děti je lehká a pevná. Výhodou jsou větrací otvory a pohodlné nošení díky pevnému upevnění pod bradou. Motiv Frozen si zamiluje každá malá princezna a bez svého stylového zařízení pro sport se nepohne ani na krok. Má nastavitelnou velikost od 52 do 56 cm.

Dětská helma je nezbytná ochrana při jízdě na kole, bruslení, lyžování nebo při jiných sportech, u kterých si děti mohou zranit hlavu. Dodržování bezpečnostních pravidel je důležité hlavně při hravých a neposedných dětech, které mají rády zábavné hry a často nedbají na svou bezpečnost. V takovém případě bezpečnou hru zaručí jedině dětská ochranná přilba.

Mondo je italský výrobce, který vyrábí kvalitní produkty z gumy, pěny a PVC. Mondo je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů a filmů, mezi které patří i populární pohádka o princeznách Anně a Else – Ledové království. Dětská přilba Frozen nesmí chybět ve výbavě vašeho dítěte, protože je nejen moderní, ale i velmi bezpečná. Přichází v něžné modro-růžové barevné kombinaci, která je vhodná spíše pro holčičky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Itálii
Rozměry produktusize M=52/56
Rozměry balení20*13,5*37,5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.