Přilba smarTrike S nastavitelná velikost 53–55 cm s 11 větracími otvory růžová

Popis produktu

Kvalitní dětská helma od výrobce smarTrike je výborná volba pro všechny děti a zejména dívky, které se rády prohánějí na bruslích, koloběžkách, skateboardech nebo odrážedlech. Přilbu lze dětem snadno nastavit ve velikosti od 53 do 55 cm, takže se přizpůsobí každé hlavičce a roste spolu s dítětem. Dětská přilba má krásné růžové provedení, takže ihned zaujme celé okolí. 11 větracích otvorů na přilbě zajistí během sportovního zážitku dostatečné proudění vzduchu, dítě se tak snadno nezpotí a bude se cítit komfortně. Přilba pro děti je velmi bezpečná a je vyhotovena z kvalitních materiálů.

Dětské sportovní přilby patří k nejdůležitějším ochranným pomůckám, které ochrání vaše ratolesti před zraněním. Nadčasový design dětské přilby je zárukou toho, že ji děti budou rády využívat a nosit opravdu dlouhou dobu. S přilbou od smarTrike si dítě bude výborně užívat volný čas, bez obav a starostí. Sportování a pobyt na čerstvém vzduchu je pro děti velmi důležité, přičemž se u nich rozvíjí jemná motorika, koordinace pohybů, zručnost a posilují se svaly. Kromě přilby je určitě potřebné pro své dítě opatřit i další ochranné pomůcky – chrániče na kolena, zápěstí a lokty.

Výrobce smarTrike je producent dětských tříkolek a odrážedel, které jsou populární na celém světě a jeho produkty jsou jedny z nejprodávanějších. Na světovém trhu již působí více než dekádu, je to světový lídr v prodeji, produkci a inovacích dětských tříkolek, je zárukou kvality, ale i bezpečnosti při hrách vašich dětí. Ochranné pomůcky od smarTrike jsou výbornou volbou pro každé dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 5 let
Rozměry produktuS (53-55 cm)
Hmotnost0,35 kg
Barvafialová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.