Přilba Avengers Mondo velikost 52-56 modrá

Popis produktu

Dětská přilba Avengers od italského výrobce Mondo je ideální pro každého mladého sportovce. Přilby Mondo patří k těm nejlepším při hře a sportech na rekreační úrovni. Vděčí za to svému preciznímu zpracování, které podléhá těm nejpřísnějším bezpečnostním standardům Evropské unie. Přilba je lehká, pevná, má větrací otvory, snadné upínání a pohodlně se nosí. Navíc přilba pro děti Mondo Avengers pěkně vypadá.

Motiv z komiksu o hrdinech, kteří se spojili, aby bojovali se zlem zajisté zpříjemní vašemu dítěti povinnost nošení přilby. Přilby pro děti jsou nezbytné bezpečnostní pomůcky při jízdě na kole, bruslení, lyžování a při mnoha jiných sportech, při kterých hrozí zvýšené riziko úrazu hlavy. Dodržování bezpečnostních zásad je obzvlášť odůvodněné u dětí, které se v zápalu hry snadno zraní. Hlavu, jak nejcitlivější část těla, je třeba v tomto případě ochránit před nárazy přilbou.

Hlava je sice nejzávažnější částí těla, kterou je třeba chránit, ale lokty a kolena bývají zraněné nejčastěji. Tomu lze předejít použitím kvalitních chráničů - což je přesně případ chráničů Mondo. Italský výrobce Mondo patří k předním výrobcům dětských hraček a produktů z PVC, kvalitních plastů a gumy a je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů či filmů nejen pro produkty v kategorii dětské přilby.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktusize M=52/56
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...