Přenosná postýlka Carry Bed Mon Grand Poupon Corolle pro 36-42 cm panenku od 24 měs

Popis produktu

Spinkej sladce, milá panenka. Krásná postýlka Carry Bed pro panenku Mon Grand Poupon z dílny francouzské značky Corolle přinese panence krásné sny doma, ale i na cestách. Jako jediný eshop na trhu uložíme milovanou panenku vašeho děťátka do pohodlné přenosné postýlky, díky které bude mít panenku Corolle vždy nablízku. Přenosná postýlka pro děti od 24 měsíců má nádherný francouzský design a vyznačuje se prvotřídními materiály a jedinečným provedením. Postýlka na cesty s dokonale propracovanými detaily je jako stvořená pro panenky s velikostí 36-42 cm. Postýlka má dvě praktické madla, za které ji děti pohodlně uchopí a přenesou panenku do auta, k lékaři či na návštěvu. Růžová přikrývka na suchý zip se postará o to, že děti do postýlky vloží panenku celkem jednoduše, aniž ji vzbudili. Postýlka s potahem s krásným dětským potiskem přinese panence Corolle krásné, ničím nerušené sny.

Do detailů propracovaná přenosná postýlka Carry Bed pro panenku Corolle má rozměry 15*47*22 cm a je vyrobena z prvotřídních materiálů. Ty jsou příjemné na dotek, díky čemuž postýlka již od prvního momentu zpestří každou hru s panenkou, která rozvíjí dětskou fantazii, ale i komunikační schopnosti. Hra na profese je v raném dětském věku velmi důležitá, protože děti mj poznávají vlastní emoce a přebírají odpovědnost za své činy. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky krmit, přebalovat, uspávat či koupat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku s doplňky na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • přenosná postýlka pro panenku
  • dvě praktické ručky
  • rozměry 15*47*22 cm
  • pro panenky s velikostí 36-42 cm
  • od 24 měsíců
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu15*47*22 cm
Celková výška15 cm
Celková délka47 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvarůžová
Vhodné pro panenku36 - 42 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...