Přebalovací taška Wellington Changing Bag Beaba Sage Green zelená

Popis produktu

Užívejte si rodičovství naplno díky Beaba a neztrácejte svůj styl ani během toho nejkrásnějšího období. Přebalovací taška Wellington Changing Bag Beaba v unisex zelené barvě je praktická prostorná taška, do které uložíte vše, co budete na procházce s děťátkem potřebovat. Přebalovací taška je navržena tak, aby rodičům usnadnila procházky a přebalování mimo domov. Přebalovací taška ve tvaru batohu vám umožní naplno se věnovat děťátku, jelikož ruce budete mít volné. Prostorná taška se otevírá do široka, proto v ní rychle naleznete přesně to, co hledáte.

Aby byla taška maximálně praktická, je rozdělena na 3 vnitřní přihrádky, přičemž v ní najdete i oddělenou přihrádku na vlhké prádlo. Součástí tašky je také termoobal na jídlo a přebalovací podložka. Dostatek úložného prostoru na drobnosti poskytnou i menší vnější přihrádky. Taška ke kočárku má celkový objem 18 litrů a bez problémů se do ní vejdou věci rodičů i miminka. Tašku můžete očistit vlhkým hadříkem.

Oblíbená francouzská značka Beaba již od roku 1989 přináší do domácností s malými dětmi inovativní kuchyňské pomůcky a produkty péče o malé děti. Designéři značky Beaba si při navrhování nových produktů dávají záležet na tom, aby nové pomůcky splňovaly kritéria nejvyšší kvality. Výrobky francouzské značky Beaba si pochvalují rodiče po celém světě a produkty Beaba jsou každoročně oceňovány i odbornými porotami.

Vlastnosti

  • přebalovací taška
  • objem 18 litrů
  • množství úložného prostoru
  • s termoobalem na jídlo
  • obsahuje přebalovací podložku
  • moderní design tašky
  • praní na jemném cyklu
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu33*12*40 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,78 kg
Objem L18 l
Barvazelená
Set produktůNe
gift SS2024ECO3249 Zvieratká z farmy
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.