Přebalovací stolek pro panenku Nursery Écoiffier s kuchyňkou a koupelnou s 22 doplňky růžový od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier přebalovací stolek Nursery je krásná hračka vhodná pro dívky od 18 měsíců. Dívčí přebalovací stolek má v sobě kuchyňku, koupelnu a točící se kolotoč nad stolkem na zabavení miminka. Přebalovací stůl na hraní je laděn v něžných růžových odstínech, přichází v balení s 22 doplňky, panenka není součástí. Tato nádherná hračka je vynikající dárek pro holčičky, které se rády starají o své panenky jako opravdové maminky. Set pro panenku je úžasná hračka, protože děti se s ním mohou hrát na několik způsobů.

V kuchyňce mohou své miminko nakrmit, v koupelně ho omyjí, na přebalovacím stolku obléknou a zabaví ho pohyblivým kolotočem. Stolek pro panenky s doplňky je pěkná hračka, která upoutá každá holčička, ale má i jiný, o něco důležitější význam. Je totiž velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie, jazykové a komunikační schopnosti. Učí se jako oblékat a svlékat panenky, jak se o ně starat, rozvíjí se jemná motorika. Rostou nejen fyzicky, ale i mentálně a to právě díky hračkám simulujícím život dospělých. Dětská panenka není součástí balení. 

Écoiffier je francouzská společnost, která vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu52*52*56 cm
Celková výška56 cm
Celková délka52 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvarůžová
Vhodné pro panenku42 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné