Přebalovací souprava pro panenky Super Pack Écoiffier od 12 měsíců

Popis produktu

Přebalovací souprava pro panenky Super Pack od francouzského Écoiffier je multifunkční centrum pro panenky, které potěší každé děvčátko od 12 měsíců. Originální hračka v nádherných barevných odstínech růžové, světle růžové a bílé nabídne malým maminkám vše potřebné pro péči o jejich panenku. Přebalovací pult s veselým kolotočem, jídelní židli s příslušenstvím, umývátko se sprchou, vaničku se šamponem, a dokonce i váhu na kontrolu váhy panenky. V sadě hraček nechybí ani hřebínek na učesaní panenky, teploměr či láhev na krmení. Nursery sada pro panenky nabídne dětem až 13 doplňků, se kterými si skvěle zahrají.

Holčičky se potěší i růžovému kočárku s hlubokým dnem. Tento multifunkční kočárek mohou malé maminky používat jako letní kočárek nebo plný kočárek, a to jednoduchým přehozením stříšky. Vyznačuje se nízkou váhou a poskytne holčičkám dostatek prostoru pro pohodlné uložení panenky. Přebalovací souprava s kočárkem je vhodná pro panenku s velikostí 32 cm (není součástí balení). Multifunkční stůl pro panenky stojí na čtyřech pevných nohách, je velmi stabilní. Holčičky si tuto sadu hraček zamilují, protože jim umožňuje hrát si na množství způsobů. Péče o panenku je součást hry s panenkou, kdy děti napodobují své rodiče. Rozměry přebalovacího stolku jsou 55*51*53 cm, přičemž jeho celková výška je 53 cm. Rozměry kočárku jsou 45*32*51 cm a jeho celková výška je 51 cm.

Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Děti rády předstírají, že jejich panenka je opravdová. Krmí ji, koupou, přebalují, uspávají. Na vlastní panence se učí, jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i samy na sobě. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových schopností. Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu55*51*53 cm / 45*32*51 cm
Celková výška53 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,8 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.