Přebalovací pult se židlí a vaničkou Nursery 3v1 Écoiffier 15 doplňků růžový od 12 měsíců

Popis produktu

Přebalovací pult se židlí a vaničkou pro panenky od francouzského výrobce Écoiffier je fantastická sada hraček pro holčičky od 18 měsíců, které si rády hrají s panenkami. Sada doplňků pro panenku je vyhotovena v nádherných růžových odstínech a obsahuje: přebalovací pult s kolotočem s veselými obrázky, nočníkem, hřebínkem, vaničku na mytí panenky s teploměrem, šampónem a jídelní židli s ohřívačem mlíčka, lžičkami a další pomůcky pro péči o panenku. Set pro panenku Nursery obsahuje celkem 15 doplňků. Přebalovací pult se židlí a vaničkou je vhodný pro panenky s velikostí 32 cm.

Sada hraček pro panenky spolu krásně ladí a rozzáří každý dětský pokoj. Jídelní židle pro panenky a přebalovací pult nabízejí ve spodní části i úložný prostor, kam si holčičky mohou odložit další hračky. Holčičky si tuto sadu hraček zamilují, protože jim umožňuje hrát si na množství způsobů. Set neobsahuje panenku. Péče o panenku je součást hry s panenkou, kdy děti napodobují své rodiče.

Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Děti rády předstírají, že jejich panenka je opravdová. Krmí ji, koupou, přebalují, uspávají. Na vlastní panence se učí, jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i na sobě. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových schopností. Écoiffier je francouzský výrobce kvalitních dětských hraček. Plasty jsou kvalitní, odolné a zároveň lehké a jemné pro dětské ručky. Tím, že si děti hrají a starají se o panenku, se samy stávají samostatnějšími.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu55*26*33 cm
Rozměry balení59*39*13 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,5 kg
NoteBath tub: 32*21*8 cm Chair: 30*24*26 cm
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.