Pracovní vozík Black&Decker Devil Workmate 3v1 Smoby a kufřík s nářadím Tooly

Popis produktu

Dětský vozík Black&Decker Devil Workmate 3v1 je perfektní hračka pro malého kutila. Jde o skládací vozík, který může sloužit až na tři účely. Jako manipulační vozík na dvou kolečkách, které se snadno otáčejí a proto si může malý kutil své nářadí všude brát s sebou. V momentě, kdy dorazí na potřebné místo, vozík se jednoduše složí do polohy stolku a malý kutil něj může vyložit své nářadí a pak na něm i pracovat. V této pozici je stolek na dvou kolečkách a dvou stabilních a pevných nožičkách. Pokud třeba přenést větší váhu, vozík se může proměnit na krásnou pracovní rudl. Když je vozík složený v přenosných polohách, malý kutil si nářadí může odložit do krásného červeno-černého kufříku pro opraváře Tooly. Celý vozík, včetně doplňků, je vyroben z kvalitních plastů, které jsou odolné a dlouho vydrží.

Zároveň jsou příjemné na dotek a šetrné ke zdraví. Pro zvýšenou bezpečnost se při výrobě dbalo na zaoblené tvary. Pracovní nářadí a všechny doplňky jsou ergonomicky řešené tak, aby dítě umělo předmět jednoduše uchopit a zacházet s ním. Převeden je v červené a černé barevné kombinaci a doplněný je o stříbrnou barvu. Celý vozík tak působí jako skutečná pracovní pomůcka. Dětský pracovní vozík Black&Decker Devil Workmate je komplexní, krásná a designová špička od známé francouzské společnosti Smoby, která mě dlouhou tradici ve výrobě hraček a je garancí nejvyšší evropské kvality. Jelikož je vozík skládatelný, je velmi kompaktní a snadno se v případě potřeby schová.

Na ploše si v malých dírkách může kutil vyzkoušet šroubování a tříbit si tak jemnou motoriku, kterou v dospělosti bude potřebovat. Vozík pro chlapce - opraváře obsahuje i bohatou výbavu jako například šroubovák, klíč, imbusový klíč, kufřík, šrouby - celkem až 20 doplňků. Pomocí nich se dítě naučí rozeznávat jednotlivé typy nářadí ak čemu slouží. Přitom si užije spoustu zábavy. Do hry může přizvat i kamarádů a budovat si tak sociální cítění a smysl pro týmovou práci. Rozměry vozíku jsou 30*32*58 cm. Vozík je velmi lehký, praktický a jednoduše se přenáší a v případě větší zátěže se dá změnit na rudl. Vhodný je zejména pro chlapce ve věku od 3 let.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu30*32*58 cm
Celková výška58 cm
Rozměry balení39*20*58 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvaoranžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...