Pracovní stůl Bořek stavitel Smoby #VALUE!

Popis produktu

Dětský pracovní stůl Smoby s motivem pohádky Bořek stavitel je ideální hračka pro malého kutila. Celý stůl včetně doplňků a nářadí je vyroben z kvalitního plastu, který je odolný a zároveň velmi příjemný na dotek. Tento stolek je novinkou a je velmi oblíbený zejména u chlapců. Stůl stojí na čtyřech nožkách, které jsou mezi sebou zpevněné konstrukcí ve tvaru X a poličkou, takže stůl je pevný a stabilní. Stůl je proveden v oranžové, modré a černé barevné kombinaci. Pod pracovní plochou se nachází polička, kam si může malý kutil odložit jiné hračky nebo nářadí.

Na ploše je dostatek místa na kutilství a stavění. Stejně tak se na ploše nachází i oranžový panel, na který si může malý kutil libovolně připnout různé pracovní doplňky. Po obou stranách panelu si dítě může ukládat nářadí, ale i náhradní díly, které potřebuje mít stále po ruce. Na levém boku panelu je praktický držák na vrtačku. Na pracovní desce se nachází i malý svěrák, kterým si může přidržet autíčko při jeho rozkládání a následném skládání, které je možné díky šroubovákům. Výbava stolku obsahuje i kladívko, šroubovák, vrtačku, pilku, šrouby a náhradní díly, ze kterých si malý mechanik poskládá své vlastní výtvory a Bořek stavitel mu pomůže.

Pracovní dílna Bořek stavitel je nová, moderní a krásná hračka od francouzského výrobce Smoby, která splňuje nejpřísnější evropské standardy. Vhodná je zejména pro chlapce ve věku od 3 let. Stolek je kompaktní a v případě potřeby se velmi snadno schová. Má rozměry 50*26*90 cm. S touto dílnou a s Bořkem stavitelem si dítě užije spoustu zábavy. Navíc hra podporuje vývin motorických schopností a naučí dítě něco i ze světa stavebnictví. Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*26*90 cm
Celková výška90 cm
Rozměry balení59*13*59 cm
MechanickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,9 kg
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.