Pracovní stůl s funkčním jeřábem Black&Decker Bricolo Builder Smoby se stavebnicí auto a vrtačkou a 94 doplňků 117 cm výška

Popis produktu

Pracovní stůl Black&Decker Bricolo Builder od francouzského výrobce Smoby představuje skvělý dárek pro všechny děti a zejména chlapce od 3 let, kteří si rádi hrají na opraváře a řemeslníky. Špičkový pracovní stůl disponuje funkčním jeřábem s pohyblivým ramenem, pomocí kterého si děti mohou přenášet všechny součástky, které potřebují při svých opravách a montážích. Spolehnout se mohou na sadu 94 doplňků, mezi kterými se nachází mechanická vrtačka se 2 nástavci, svěrák, pila, kleště, šroubovák, montážní klíče, kladívko, svěrák, šrouby a spousta dalších montážních dílů. Součástí pracovní dílny je také stavebnice nákladního autíčka.

Pracovní stůl pro kluky je vyroben z odolného plastu s jemným povrchem, stojí na 4 stabilních nohách. Nabízí dětem dostatek úložného prostoru a závěsnou stěnu pro pracovní nářadí. Stůl je vybaven montážními otvory pro zatloukání dílů, v jeho přední části je mechanické pravítko. Rozměry pracovní dílny jsou 82*34*117 cm. Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují ke světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život takového opraváře.

Prostřednictvím dětské dílny se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Používáním nástrojů, skládáním autíčka se podporuje i rozvoj logického myšlení a koncentrace. Když si děti hrají na opravy v domě nebo venku, rozvíjejí tím i svoji fantazii a kreativitu. Objevují, zkoumají, opravují, rozebírají, skládají. Všechny tyto možnosti pro hru, zábavu a hravé učení poskytuje tato úžasná opravářská sada pro kluky Smoby s originálním designem.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu82*34*117 cm
Celková výška117 cm
Rozměry balení60*16*77 cm
Celková délka82 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,76 kg
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.