Pracovní stolek Workbench Mecanics Écoiffier s 16 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Pracovní stolek Workbench Mecanics od francouzského výrobce Écoiffier je skvělá hračka, která je vhodná pro všechny děti a zejména chlapce od 18 měsíců. Dětský stolek je vyhotoven v červeno-šedé barevné kombinaci, spolu se žlutými detaily. Součástí dílny je také bohatá sada 16 doplňků, které využije každý mistr opravář. Součástí stolku je šroubovák, montážní klíč, kladivo, kleště, vrtačka se 3 nástavci, pravítko, montážní dílky a přenosný kufřík. Dětská dílna pro chlapce je vyrobena z pevných a odolných materiálů, ze zdravotně nezávadných barev pro maximální bezpečnost během her dětí.

Kluci mají k dispozici také dostatek úložného prostoru, kam si mohou odkládat po práci nářadí a doplňky. Na zadní stěnu dílny s nápisem Mecanics si děti mohou pověsit pracovní nářadí, díky čemuž získají ještě realističtější zážitky při hře na řemeslníky a opraváře. Dílna dosahuje výšky 62 cm a její celkové rozměry jsou 62*26*48 cm. Její realistické provedení a skvělá sada nářadí zaručí hodiny zábavy pro malé řemeslníky.

Dílna pro kluky je velmi zábavná a pěkná hračka, která upoutá každé děťátko, ale má i jiný, o něco důležitější význam. Je totiž velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Rostou nejen fyzicky, ale rozvíjejí se i mentálně a to právě díky takovýmto hračkám. Díky dílně se rozvíjí také jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické myšlení. Je to ideální dárek pro všechny děti, které rády pomáhají svým rodičům v dílně nebo při opravách kdekoli v domě.

Francouzský Écoiffier už dlouhá léta přináší dětem ty nejlepší hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se francouzský výrobce výrazně odlišuje originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu48*26*61 cm
Rozměry balení60*40*53 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,8 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.