Pracovní stolek na kolečkách Spidey DIY Trolley Marvel Smoby s autíčkem figurkou a 45 pracovních doplňků

Popis produktu

Pracovní stolek na kolečkách Spidey DIY Trolley Marvel od francouzského výrobce Smoby je originální dárek pro všechny chytré a zručné děti od 3 let. Moderní dílna v červeno-modrém provedení s animovaným motivem Spidey je vybavena kolečky, díky kterým si ji dokáže každý kutil přesunout na potřebné místo. V bohaté sadě 45 doplňků se nacházejí montážní klíče, šroubovák, šrouby, matice, obrázky, figurka Spidermana a montážní díly, díky kterým si děti dokážou sestavit autíčko.

Zadní panel stolku poslouží dětem k zavěšení 2 druhů nářadí a obrázku s návodem k sestavení autíčka, na pracovní ploše jsou různé otvory pro montáž dílků, na pravítku si změří rozměry součástek. Ve spodní části stolku jsou úložné prostory pro nářadí a doplňky ve formě vyklápěcích boxů. Ve vrchní části se nachází rukojeť pro snazší manipulaci a přesouvání stolku. Stolek je kompaktní a v případě potřeby se velmi snadno schová. Vozík na kolečkách je vyzdoben obrázky Spidermana ze studia Marvel, díky čemuž si jej děti oblíbí na první pohled.

S touto dílnou si dítě užije spoustu zábavy, přičemž si rozvíjí jemnou motoriku, učí se pracovat s různými nástroji a probouzí se v něm technická představivost a fantazie. Chlapci se budou při hře cítit jako skuteční opraváři a konstruktéři, přibližují se světu dospělých a získají pocit zodpovědnosti. Zlepšují si logické myšlení a prostorovou orientaci, naučí se udržovat si ve své dílně pořádek. Stolek je vyroben z kvalitních plastů nejmodernější technologií, vydrží dětem dlouhá léta. Rozměry produktu jsou 39*27*73 cm, přičemž celková výška stolku je 73 cm.

Smoby už dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a nadčasového vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu39*27*73 cm
Celková výška73 cm
Rozměry balení39*20*50 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.