Pracovní stolek Facom Workshop Cart Smoby na kolečkách s 31 doplňky

Popis produktu

Pracovní stůl Facom Workshop Cart z dílny francouzských designérů Smoby je originální dárek pro všechny šikovné a zručné děti od 3 let, které si rády hrají hry na konstruktéry. Moderní dílna v červeno-černém provedení s nápisem značky pracovního nářadí Facom je vybavena kolečky, díky kterým si ji dokáže každý kutil přesunout na potřebné místo. V bohaté sadě 31 doplňků dítě najde 1 kombinovaný klíč, francouzský klíč, 1 šroubovák, 12 montážních dílů, 8 šroubů a 8 matic, se kterými se naučí pracovat a vytvářet různé tvary.

Zadní panel stolku poslouží dětem na zavěšení 3 druhů nářadí, na ploše jsou různé otvory pro montáž dílce, na pravítku si změří rozměry součástek. Ve spodní části stolku jsou úložné prostory pro nářadí a doplňky ve vyklápěcích boxech, přičemž dítě si díky symbolu nářadí uvědomí, kam může uložit své pomůcky. Ve vrchní části se nachází rukojeť pro snadnější manipulaci a přesouvání stolku. Stolek je kompaktní a v případě potřeby se velmi snadno schová.

S touto dílnou si dítě užije spoustu zábavy, přičemž si rozvíjí jemnou motoriku, učí se pracovat s různými nástroji a probouzí se v něm technická představivost a fantazie. Chlapci se budou při hře cítit jako skuteční opraváři a konstruktéři, přibližují se světu dospělých a získají pocit zodpovědnosti. Zlepšují si logické myšlení a prostorovou orientaci, naučí se udržovat si ve své dílně pořádek. Stolek je vyroben z kvalitních plastů nejmodernější technologií, vydrží dětem dlouhá léta. Rozměry produktu jsou 39*27*73 cm, přičemž celková výška stolku je 73 cm.

Smoby již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a nadčasového vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu39*27*73 cm
Celková výška73 cm
Rozměry balení41*18*64 cm
MechanickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,4 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.