Pracovní nářadí Black&Decker Smoby 3 druhy – motorová pila, řezačka a vrtačka

Popis produktu

Dětské pracovní nářadí Smoby s motivem animované pohádky Bořek stavitel je sada 3 pracovních nástrojů v černo-oranžovém barevném provedení, spolu s doplňky. Nářadí je vhodné pro všechny děti a zejména chlapce od 3 let, kteří si rádi hrají na malých kutily a opraváře. Set pracovních nástrojů obsahuje kvalitní nástroje pro opravy, díky čemuž je zárukou hodin plných zábavy a kutilství pro malé opraváře. Mezi elektronickými nástroji naleznete řezač, motorovou pilu a vrtačku s nástavci. Je to nadčasový set hraček s originálním francouzským designem. Díky soupravě nářadí se malí opraváři naučí, jak správě používat pracovní nářadí a na co je každé nářadí určeno.

Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují ke světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život takového opraváře. Prostřednictvím dětské dílny se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Používáním nástrojů se podporuje rozvoj logického myšlení a koncentrace. Když si děti hrají na opravy v domě nebo venku, rozvíjejí tím i svou fantazii a kreativitu. Objevují, zkoumají, opravují, rozebírají, skládají. Všechny tyto možnosti na hru, zábavu a hravé učení poskytuje tato pěkná opravářská souprava pro chlapce Smoby s originálním designem inspirovaným pohádkou Bořek stavitel. Hračky fungují na AA/LR6 baterie, které nejsou součástí balení. Sada nářadí je skvělým doplňkem do dětské dílny od Smoby, ale děti si s ní zahrají i samostatně.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Balení v kartonu A / NAno
PoznámkaBattery: 6 x AA/LR6 included
Barvaoranžová
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné