Pracovní nářadí Bořek stavitel Smoby s mechanickou vrtačkou, pilou, mobilem a 4 nářadí

Popis produktu

Dětské pracovní nářadí Smoby s motivem pohádky Bořek stavitel je sada pracovních nástrojů, v černo-oranžovém barevném provedení. Je vhodná pro kluky od 3 let. Zahrnuje v sobě nejdůležitější nástroje pro opravy, díky čemuž je zárukou hodin plných zábavy a kutilství pro malé opraváře. Mezi doplňky najdete kladivo, klíč, pilku, řezač, vrtačku, šroubovák a mobil. Je to nadčasová chlapecká hračka s originálním designem. Prostřednictvím sady nářadí se chlapci spolu s Bořkem stavitelem hodně naučí o používání pracovních nástrojů a o tom, co všechno je potřeba na různé opravy.

Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují ke světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život takového opraváře. Prostřednictvím dětské dílny se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Používáním nástrojů se podporuje i rozvoj logického myšlení a koncentrace. Když si děti hrají na opravy v domě nebo venku, rozvíjejí tím i svou fantazii a kreativitu. Objevují, zkoumají, opravují, rozebírají, skládají. Všechny tyto možnosti na hru, zábavu a hravé učení poskytuje tato pěkná opravářská souprava pro kluky Smoby s originálním designem inspirovaným pohádkou Bořek stavitel. Nářadí je vyrobeno v kombinaci oranžové, modré a černé barvy s šedými doplňky.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu42*7*33 cm
Rozměry balení42*7*33 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
MechanickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,75 kg
NoteBattery: 2 x AA LR6 1.5V
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...