Pracovní nářadí Bořek stavitel Quatro set Smoby elektronické s 2 rotacemi

Popis produktu

Dětské elektronické pracovní nářadí Quatro set Smoby s motivem pohádky Bořek stavitel je propracovaná a praktická hračka. Je ideální pro chlapečky od 3 let, kteří si rádi hrají na malé kutily a baví je práce s pracovním nářadím. Hračka obsahuje 3 doplňky, které z ní dělají skutečné multifunkční pracovní nářadí a z dítěte udělá opravdového domácího kutila. V jednom momentě je to vrtačka, v druhém bruska a nakonec i ruční pila. To vše najdou děti v jednom zařízení s vyměnitelnými nástavci. Jelikož je elektronické, na své fungování potřebuje 2 AA/LR6 baterie, které jsou součástí balení. Při hře vydává zvuky jako opravdové pracovní nářadí. Je to dokonalý doplněk ke komplexním pracovním stolkům od společnosti Smoby. S nářadím Quatro set a Bořkem stavitelem si kluci užijí spoustu zábavy a naučí se mnohé nové věci.

Multifunkční pracovní nástroj je vyroben z kvalitních plastů, které jsou odolné a dlouho vydrží. Zároveň jsou příjemné na dotek a šetrné k pokožce. Vytvarovaný je tak, aby ho umělo dítě jednoduše a správně uchopit. Vyroben je francouzskou společností Smoby, jejíž dlouholetá tradice a zkušenosti ve výrobě hraček je zárukou nejvyšší evropské kvality. Chlapeček, který si rád hraje s nářadím se s touto hračkou zabaví na dlouhé hodiny. Naučí se, jak přístroje fungují a zlepší si jemnou motoriku, která je pozdějším věku důležitá. Rozměry nářadí jsou 20*6*20 cm. Je kompaktní a velmi snadno se v případě potřeby schová. Zhotoven je v chlapecké barevné kombinaci oranžové, modré, černé a šedé, kterou si zamiluje každý malý stavitel.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu20*6*20cm
Rozměry balení32*7*21 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Hmotnost0,35 kg
PoznámkaBattery: 2 x AA LR6 1.5V
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné