Pracovní nářadí v batohu Bořek stavitel Smoby s mechanickou vrtačkou

Popis produktu

Sada pracovního nářadí Bořek Stavitel je úžasná opravářská sada pro chlapce od 3 let. Pracovní nářadí si váš malý opravář může jednoduše sbalit do praktického batohu, který může využít i na jiné hračky. Opravářská sada obsahuje mechanickou vrtačku, klíč, kladivo a pilku. Celá sada je laděná ve stylu pohádky Bořek Stavitel (Bob The Builder), která již dlouhá léta baví děti na celém světě. Dětský batoh s obrázkem Bořka Stavitele může být i stylovým doplňkem pro vašeho chlapečka.

Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se přibližují ke světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život opraváře. Prostřednictvím nářadí se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Když si děti hrají na opravy v domě nebo venku, rozvíjejí tím i svou fantazii a kreativitu. Objevují, zkoumají, opravují, rozebírají, skládají. Všechny tyto možnosti na hru, zábavu a hravé učení poskytuje tato pěkná opravářská souprava pro chlapce v motivu Bořek Stavitel.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu20*8*28 cm
Barvaoranžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...