Pracovní kufřík s mechanickou vrtačkou Black+Decker Toolbox Smoby s helmou a skládacím autíčkem 50 doplňků

Popis produktu

Pracovní kufřík Toolbox od francouzského výrobce Smoby potěší každé dítě a zejména chlapce od 3 let, kteří mají rádi hry na opraváře. Originální kufřík v šedém provedení v sobě skrývá bohatou sadu 50 doplňků, mezi nimiž je pracovní přilba, mechanická vrtačka s nástavcem, montážní klíč, šroubovák, kleště, kladívko, pilka, šrouby a různé montážní díly. Skvělou součástí je i stavebnice autíčka, se kterou se při skládání zabaví i malí konstruktéři. Pracovní kufřík pro kluky je vyroben z odolného plastu s jemným povrchem a motivem pracovního nářadí Black&Decker.

Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují ke světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život takového opraváře. Prostřednictvím kufříku s nářadím se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Používáním nástrojů, skládáním autíčka se podporuje i rozvoj logického myšlení a koncentrace. Když si děti hrají na opravy v domě nebo venku, rozvíjejí tím i svoji fantazii a kreativitu. Objevují, zkoumají, opravují, rozebírají, skládají. Všechny tyto možnosti pro hru, zábavu a hravé učení poskytuje tato úžasná montážní sada pro kluky s originálním designem. Rozměry dětského kufříku jsou 44*27*38 cm.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
Rozměry produktu44*27*38 cm
Rozměry balení44*27*38 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,95 kg
Barvaoranžová,šedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.