Pracovní kufřík Bricolo Box Black&Decker Smoby s rozebíratelným autíčkem a 39 doplňky

Popis produktu

Pracovní kufřík Bricolo Box od francouzského výrobce Smoby představuje vynikající volbu pro všechny děti a zejména chlapce od 3 let. Originální kufřík v oranžovo-černém provedení obsahuje sadu 39 doplňků, mezi nimiž jsou pracovní nástroje a nářadí – montážní klíče a šroubovák, konstrukční dílky, šrouby, matice a montážní dílky pro stavebnici autíčka spolu s obrázkovým návodem. Malí opraváři a konstruktéři ocení praktický kufřík s pohyblivými přihrádkami a závěsným systémem pro pracovní nářadí. 

Domácí kutilové tak získají první zkušenosti, naučí se správně používat pracovní nástroje. Kufřík je vyroben z pevného a odolného plastu s jemným povrchem, kluky potěší také motiv značky pracovního nářadí Black&Decker. Prostřednictvím kufříku s nářadím a skládačkou autíčka se u dětí rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Chlapci si rozvíjí logické myšlení, učí se soustředit na detaily. Montážní sadu s autíčkem v kufříku s originálním designem si díky praktické rukojeti mohou vzít kamkoli s sebou.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu36*29*29 cm
Rozměry balení30*9*45 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.