Pracovní dílna Spidey Bricolo Center Marvel Smoby se skluzavkou a autíčkem s 92 doplňky 110 cm výška

Popis produktu

Pracovní dílna Spidey Bricolo Center Marvel od francouzského výrobce Smoby představuje skvělou volbu pro všechny děti a zejména chlapce od 3 let. Moderní dílna v červeno-modrém provedení s animovaným motivem Spidey umožní dětem zahrát si na opraváře a konstruktéry. Originální sada 92 doplňků v sobě skrývá pracovní nářadí – pilku, montážní klíče, kleště, kladivo, šroubovák, šrouby, hřebíky, matice, svěrák, boxy a montážní dílky. Děti se mohou těšit také na skládací autíčko s figurkou Spidey, které mohou spouštět po rampě z pracovního stolku.

Zadní panel stolku poslouží dětem k zavěšení pracovního nářadí, je vyzdoben obrázkem Spidermana a také návodem k sestavení autíčka. Stolek je vybaven také praktickými boxy, do kterých si děti uloží montážní dílky, otvory pro zatloukání hřebíků, pravítkem a svěrákem pro uchycení dílů. Ve spodní části stolku je úložný prostor pro nářadí a doplňky. Pracovní dílna s motivem Spidermana ze studia Marvel připraví dětem spoustu radostných chvil se svým oblíbeným hrdinou.

S touto dílnou si dítě užije spoustu zábavy, přičemž si rozvíjí jemnou motoriku, učí se pracovat s různými nástroji a probouzí se v něm technická představivost a fantazie. Chlapci se budou při hře cítit jako skuteční opraváři a konstruktéři, přibližují se světu dospělých a získají pocit zodpovědnosti. Zlepšují si logické myšlení a prostorovou orientaci, naučí se udržovat si ve své dílně pořádek. Stolek je vyroben z kvalitních plastů nejmodernější technologií, vydrží dětem dlouhá léta. Rozměry produktu jsou 110*34*110 cm.

Smoby už dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a nadčasového vzhledu.

Doprava 29

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu110*34*110 cm
Celková výška110 cm
Rozměry balení60*16*76 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.