Pracovní dílna Mecanics Écoiffier s rudlem a přilbou červená od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier pracovní dílna Mecanics je nádherná hračka, která potěší všechny chlapce od 18 měsíců, který touží po vlastní pracovní dílně. Chlapecká dílna je laděná v červeno-šedé barvě a dokonale upoutá každého malého řemeslníka. Součástí dílny je i bohatá sada 22 doplňků, které nesmí chybět v dílně žádného opraváře. Chlapci si v této dětské dílně najdou kladivo, vrtačku se 3 nástavci, metr, klíč, šrouby, kleště, rudl s boxem na příslušenství, menší přenosný box, pracovní brýle a dokonce i přilbu. Dětská dílna v červené barvě je vyrobena z pevných a odolných materiálů, ze zdravotně nezávadných barev pro maximální bezpečnost během her dětí. Její realistické provedení a výbava zaručí hodiny zábavy pro malé pomocníky. Dílna dosahuje výšky 62 cm a její celkové rozměry jsou 57*26*62 cm.

Dílna pro chlapce je velmi zábavná a pěkná hračka, která upoutá každé dítko, ale má také jiný, o něco důležitější význam. Je totiž velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Rostou nejen fyzicky, ale rozvíjejí se i mentálně a to právě díky takovým hračkám. Dále se prostřednictvím dětské dílny rozvíjí i jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické myšlení. Je to ideální dárek pro všechny děti, které se rády starají o své milované a pomáhají svým rodičům v dílně nebo při opravách kdekoliv v domě.

Écoiffier je francouzská společnost, která vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu57*26*62 cm
Celková výška62 cm
Celková délka57 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.