Pracovní dílna Open Bricolo Workbench Black&Decker Smoby s 37 doplňky

Popis produktu

Pracovní dílna Open Bricolo Workbench od francouzského Smoby je vynikající dárek pro všechny děti od 3 let, které mají rády hry na technická povolání. Moderní dílna v oranžovo-černém provedení s motivem značky pracovního nářadí Black&Decker překvapí nejnovějším systémem skládání, díky čemuž se dá složit za pár vteřin a přesunout na jiné místo. V bohaté sadě 37 doplňků dítě najde mechanickou vrtačku s vyměnitelnými nástavci, šroubovák, kladivo, 2 montážní klíče, kleště, pilu, matice, šrouby, hřebíky a další montážní díly. Stůl disponuje také funkčním svěrákem, se kterým si dítě při práci uchytí jednotlivé díly.

Zadní panel dílny poslouží dětem k zavěšení 4 druhů nářadí, na pracovní ploše jsou různé otvory pro montáž dílců, na pravítku si změří rozměry součástek a s úhloměrem odhadnou správný sklon. Ve spodní části dílny jsou úložné prostory pro nářadí a doplňky, na otevíratelných dvířkách jsou obrázky jednotlivých nástrojů, které si tam dítě může uložit. Boční výsuvný panel nabízí extra odkládací prostor při práci. V zadní části dílny jsou 2 kolečka a ve vrchní části rukojeť pro snadnější manipulaci a přesouvání stolku. Dílna je kompaktní a v případě potřeby se velmi lehce schová.

S touto dílnou si dítě užije spoustu zábavy, přičemž si rozvíjí jemnou motoriku, učí se pracovat s různými nástroji a probouzí se v něm technická představivost a fantazie. Chlapci se budou při hře cítit jako skuteční konstruktéři, přibližují se světu dospělých a získají pocit zodpovědnosti. Zlepšují si logické myšlení a prostorovou orientaci, naučí se udržovat si ve své dílně pořádek. Dílna je vyrobena z kvalitních plastů nejmodernější technologií, vydrží dětem dlouhá léta. Rozměry produktu jsou 61*30*77 cm, jeho výška v rozloženém stavu je 77 cm, výška v sestaveném stavu je 51 cm a celková výška pracovní plochy je přibližně 50 cm.

Smoby už dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a nadčasového vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu61*30*77 cm
Rozměry balení36*31*53 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.