Pracovní dílna Mecanics Écoiffier s nářadím a 32 doplňky červená od 18 měsíců

Popis produktu

Pracovní dílna pro děti Mecanics od francouzské firmy Écoiffier je vynikající hračka, která je vhodná pro všechny děti a zejména chlapce od 18 měsíců. Dílna pro chlapce je vyhotovena v červeno-šedé barevné kombinaci, spolu se žlutými detaily. Součástí dílny je i bohatá sada 32 doplňků, které nesmí chybět v dílně žádného opraváře. Chlapci si v této dětské dílně najdou kladivo, vrtačku s 3 nástavce, metr, klíč, šrouby, kleště, přenosný box na nářadí, šroubovák, francouzský klíč a další příslušenství. Dětská dílna pro chlapce je vyrobena z pevných a odolných materiálů, ze zdravotně nezávadných barev pro maximální bezpečnost během her dětí.

Chlapci mají k dispozici i dostatek úložného prostoru, kam si mohou odkládat po práci nářadí a doplňky. Stůl pro řemeslníky nabízí i možnost složení a rozložení bočních stran stolku, díky čemuž vznikne oboustranný stolek, předělený stěnou na nářadí, se kterým si může najednou zahrát několik dětí. Dílna dosahuje výšky 62 cm a její celkové rozměry jsou 64*29*62 cm. Její realistické provedení, spolu s bohatou sadou doplňků zaručí hodiny zábavy pro malé řemeslníky.

Dílna pro chlapce je velmi zábavná a pěkná hračka, která upoutá každé dítko, ale má také jiný, o něco důležitější význam. Je totiž velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Rostou nejen fyzicky, ale rozvíjejí se i mentálně a to právě díky takovým hračkám. Dále se prostřednictvím dětské dílny rozvíjí i jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické myšlení. Je to ideální dárek pro všechny děti, které se rády starají o svých milovaných a pomáhají svým rodičům v dílně nebo při opravách kdekoliv v domě.

Écoiffier je francouzská společnost, která vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu64*29*62 cm
Celková výška62 cm
Celková délka64 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,5 kg
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...